Dub/Tovačov – Sulko Zábřeh  3:5 (2:1)

Góly za domácí: 2xŠtěpán Votřel, 1xZdeněk Palčík

Sestava: Šemro – Krečman, Válek, Nguyen – Votřel ©, Grepl, Palčík – Kristinek (Pavlík, Přikryl, Zatloukal, Fuchs, Rusňák)

Průběh zápasu očima trenéra:

Byl to první zápas, kdy jsme se sešli kompletní v nejsilnější sestavě a ve hře to bylo hned znát. Hned v úvodu jsme soupeře zatlačili a díky kombinaci přesných přihrávek jsme soupeře prakticky nepustili k míči. Nebylo proto překvapením, když jsme se už ve 3.minutě dostali do vedení 1:0. Za pár minut to mohlo být ještě veselejší, když jsme přidali po krásné kombinaci další gól, který nám ovšem rozhodčí neuznal kvůli ofsajdu. Postupem času jsme začali prostřídávat kluky z lavičky, hra se vyrovnala a v 15.minutě soupeř vyrovnal na 1:1. My jsme se ovšem drželi naší hry a to co nejvíce kombinovat po zemi, která nám přinášela v zápase úspěch a také jsme to potvrdili ve 22.minutě dalším gólem do sítě soupeře a završili tak poločasové skóre na 2:1. Ve druhém poločase soupeř přitvrdil a začal hrát velmi nečistě, bohužel rozhodčí sprosté zákroky soupeře vůbec nepískal, hráči se pak s ním začali hádat a ztratili jsme koncentraci ve hře. Velmi špatný výkon rozhodčího a to na obou stranách měl velký vliv na hru, začali jsme ztrácet půdu pod nohama a dostávali jsme jednu branku za druhou. Ještě za stavu 3:4 jsme měli díky pokutovému kopu šanci na vyrovnání v zápase, ale rozhodující okamžik zápasu Zdenda Palčík nezvládl a brankář soupeře mu penaltu chytil, ač v zápase hrál velmi dobře a patřil mezi naše nejlepší hráče. Každopádně naši kluci podali v zápase fantastický výkon, bojovali a s tímto proaktivním přístupem se můžeme těšit na další zápasy.